گرچه قسمت پیش تولید این مستند را شروع کردیم و اقداماتی نیز انجام داده شده است لکن در تامین بودجه این مستند دچار مشکل شده ایم و نیازمند بودجه لازم و کافی برای ساخت این مستند از طریق ارگان های ذیربط می باشیم.

+ نوشته شده توسط محمد نگینی در دوشنبه ۱۵ اسفند۱۳۹۰ و ساعت 20:52 |

قبل از خواندن اصل مطلب باید بگویم که این گفت و گوی کوتاه قبل از انتخابات که پر بیننده ترین خبر قبل از انتخابات در سایت ها محسوب شد حواشی جالب و خواندنی را داراست که در روز های آتی آن را قلم خواهم زد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط محمد نگینی در چهارشنبه ۱۰ اسفند۱۳۹۰ و ساعت 15:30 |
گفت و گوی اختصاصی محمد نگینی با آیت الله فاضل لنکرانی
 

روشن است که انتخابات و خصوصا انتخابات مجلس شواری اسلامی یک نقش تعیین کننده ای برای کشور، سرنوشت کشور و نظام دارد. ما هر چه حضور مردم را در انتخابات قوی تر و پرشور تر ببنینم استحکام نظام اسلامی مان بیتشر می شود و در مقابل یاس دشمنان از مقابله با نظام بیشتر خواهد شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط محمد نگینی در سه شنبه ۹ اسفند۱۳۹۰ و ساعت 14:37 |
 
گفت و گوی محمد نگینی با آیت الله مقتدایی برای جبهه متحد اصولگرایان
 
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اصولگرایان به تبیین ویژگی های نمانیده مطلوب پرداخت و گفت: از مهمرین ویژگی هایی که برای نمایندگان می توان تصور کرد تعهد به اسلام و تقید به احکام است. همچنین پیروی از ولی فقیه و تابع نظر ولایت فقیه بودن شاخصه دیگری برای نماینده مطلوب است.

وی با بیان اینکه پیروی از ولایت فقیه در صدر وظایف ویژگی های لازم برای یک نماینده مطلوب است، افزود: نکته دیگر که حائز اهمیت باید باشد، این است که کاندیداها نباید در خط انحراف از ولایت قرار گیرند.

آیت الله مقتدایی در ادامه خطاب به کسانی که خلاف نظر فرمایشات مقام معظم رهبری، به جای اثبات خود به نفی و تخریب دیگران می پردازند؛ تصریح کرد: باید مردم ما بدانند که کسانی که علیه آیت الله مهدوی کنی بولتن سازی کرده اند صلاحیت نشستن در کرسی های مجلس را ندارند. مردم ما باید این گونه افراد را از همان ابتداء ورودشان به عرصه انتخابات شناخته باشند. بدون تردید تخریب کنندگان ابزار دست فتنه گران و انحرافیون هستند.

وی در پاسخ به سوالی درباره ارزیابی وی از وحدتی که با همت جامعتین میان اصولگریان ایجاد شده، تصریح کرد: امیدوارم که به لطف خدا این اتحادی که در حال حاضر اصولگرایان دارند و روی آن نیز پافشاری می کنند، همین روال فعلی را در پیش گرفته، ادامه دهد و وحدت خود را در مجلس نیز حفظ کنند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه بحث ، به تبیین نکاتی پرداخت که در ایجاد شکاف بین اصولگرایان می تواند تاثیر گذار باشد و تاکید کرد: لازم است که کاندیداها تابع هواهای نفس و این جریانات انحرافی انسانی نباشند.

آیت الله مقتدایی در ادامه، خواستار حضور گسترده مردم در صحنه های انقلابی هم چون انتخابات شد و گفت: ما تجربه سی و چند ساله ای حضور مردم را درک کرده ایم و مردم ما نشان داده اند که طبق تعبیر مقام معظم رهبری مثل همیشه در انتخابات حضوری دشمن شکن خواهند داشت. امید دارم که مردم با حضور مستحکم شان چشم دشمن را کور می کنند.

این استاد حوزه علمیه قم در ادامه با تاکید بر اینکه  حضور مردم در انتخابات، تاثیر مستقیمی بر از میان رفتن تحریم های و تهدیدها دارد، اظهار کرد: در حال حاضر دشمنان خیره نگاه می کنند تا ببینند چه تعداد از مردم ما پای صندوق های رای می آیند. دشمنان ما حضور مردم در عرصه انتخابات را ملاک حمایت مردم از نظام می دانند.

آیت الله مقتدایی در پایان ضمن ابراز خرسندی از امید به حضور مردم در انتخابات تاکید کرد: مردم ما همانگونه که نشان دادند در این مرحله هم حضور همه جانبه خواهند داشت تا امید دشمن را ناامید کنند

ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط محمد نگینی در سه شنبه ۹ اسفند۱۳۹۰ و ساعت 12:49 |
حجت الاسلام ماندگاری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد:
رمز تسلیم و ولایتمداری/ پاسخ به یک سوال درباره ولایت فقیه
رمز تسلیم و ولایتمداری/ پاسخ به یک سوال درباره ولایت فقیه
 
 اگر جبهه ای را پیدا کردید که بگوید مردم شاخصه ها این است با این شاخصه ها اگر فکر کردید بینی و بین الله من بهترین هستم به من رای بدهید و اگر شخص دیگری بهتر است به او رای بدهید من قبول می کنم. چه کسی را پیدا کردید این گونه بگویند یک نفر گاهی در سخنان شان می گویند و آن هم آقای

ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط محمد نگینی در شنبه ۶ اسفند۱۳۹۰ و ساعت 12:39 |

خدایا اعتراف می کنم که هنوز خودم را نشناخته ام و در نظام خلقت موقعیت خود را نیافته ام.لحظاتی به تفکر و تعمق در امورات خلقت نکردم ، خدایا اعتراف می کنم که اگر تمام رزمندگان مثل من باشند این جنگ تا صد سال دیگر هم طول می کشد چون امثال من در فکر کمیت های نیرو هستیم نه کیفیت ،

 لذا فکر می کنم تنها چیزی که پیروزی می آورد و آن هم خیلی سریع این است که تمامی رزمندگان مخلصانه برای خالق کار کنند.

+ نوشته شده توسط محمد نگینی در جمعه ۵ اسفند۱۳۹۰ و ساعت 19:37 |
محمد نگینی در گفت و گو با خبرگزاری ها به مشروح این اثر خواهد پرداخت
+ نوشته شده توسط محمد نگینی در پنجشنبه ۴ اسفند۱۳۹۰ و ساعت 15:54 |
گفتنی ست این مستند توسط گروه کار گردانی محمد نگینی با کار گردانی محمد نگینی و تصویربرداری بابک برهانی از تصویر برداران اخراجی ها ۳ و کار شناسی مذهبی یکی از علماء بزرگ حوزه علمیه قم ساخته خواهد شد.
+ نوشته شده توسط محمد نگینی در پنجشنبه ۴ اسفند۱۳۹۰ و ساعت 15:47 |


Powered By
BLOGFA.COM